OgryzekRallySport przed Rajdem Ypres
Środa, 26. Czerwiec 2013 22:38
001 barwy

103 załogi, z czego 65 w rywalizacji 2WD Cup, pojawiły się na liście zgłoszeń Rajdu Ypres, który w tym roku będzie stanowił także trzeci start w Mistrzostwach Europy dla załogi Sławomir Ogryzek/Grzegorz Dachowski.


Sławomir Ogryzek: 65-u rywali w 2WD Cup oraz 35-u w klasie 6 stanowi dla nas idealną możliwość sprawdzenia naszej pozycji w europejskiej stawce kierowców samochodów napędzanych na przednią oś, którzy tym razem zjawią się na niezwykle wymagających trasach Rajdu Ypres. Organizatorzy od kilku lat starają się jak najbardziej "utrudnić" zadanie startującym załogom i w tym roku czeka nas do pokonania blisko 300 kilometrów oesowych, z czego blisko sto przejedziemy po zmroku. Tak wymagająca impreza z pewnością poprawi nasze rajdowe umiejętności, a czysta jazda na szybkich i zdradliwych oesach w Belgii sprawi, że najbliższy weekend może okazać się dla nas niezwykle udany.

Grzegorz Dachowski: Po ponad miesięcznej przerwie, która pojawiła się w kalendarzu Mistrzostw Europy po Rajdzie Korsyki, już nie możemy doczekać się kolejnego wyzwania jakim będzie dla nas start w Rajdzie Ypres. Impreza w zachodniej Belgii nie raz pokazywała już zawodnikom ich miejsce w szeregu oraz stanowiła arenę powstawania wielu rajdowych gwiazd. W tym roku stawka również jest niezwykle silna i dojechanie do mety w dobrym tempie już będzie stanowiło znaczący sukces.

 

 Kalendarz startów na 2016 ukaże się niebawem
Starts calendar (2016) will be published soon
-