Sławomir Ogryzek i Bogusław Browiński wystartują w dwóch rundach RPP rozgrywanych w ramach 39. Rajdu Świdnickiego-Krause
Wtorek, 05. Kwiecień 2011 07:42

alt

Załoga Sławomir Ogryzek i Bogusław Browiński wystartuje nowym samochodem podczas 2 i 3 eliminacji RPP rozgrywanych w ramach 39. Rajdu Świdnickiego-Krause. Będzie to debiut załogi na odcinkach asfaltowych w Citroënie C2 R2 Max.

“Cieszę się, że tym razem wracamy do ścigania się na odcinkach specjalnych w Górach Sowich. Tegoroczna lista zgłoszeń do dwóch rund RPP rozgrywanych w ramach 39. Rajdu Świdnickiego-Krause jest imponująca. Liczę na to, że nasze doświadczenie z zeszłego roku i dobre przygotowanie do sezonu pozwoli na nawiązanie walki z konkurentami w swojej klasie. Potencjał naszej C2-jki jest bardzo duży, mamy dobrą bazę nastawów zawieszenia na różne typy nawierzchni. Liczę, że od pierwszego odcinka specjalnego włączymy się w walkę o jak najwyższe pozycje. Korzystając z okazji, zapraszam wszystkich do odwiedzenia nowej strony internetowej teamu www.ogryzekrallysport.pl, na której znajdują się najnowsze informacje o naszej załodze.” - powiedział Sławomir Ogryzek.

“Nasz start w 39. Rajdzie Świdnickim-Krause został poprzedzony licznymi testami. Wykonaliśmy nasz plan w 100%, testując samochód na różnych typach nawierzchni. Przed nami ciężka praca związana z dobrym opisem trasy. W porównaniu z zeszłym rokiem, odcinki specjalne uległy modyfikacjom. Kluczem do osiągnięcia dobrego wyniku będzie rozważna i szybka jazda od pierwszego odcinka specjalnego.” - dodaje Bogusław Browiński.

Wsparcia podczas startu w 2 i 3 rundzie RPP udzielą nam firmy: ROS-SWEET Fruits and Nuts - www.orzechy.pl, ROS-SWEET Transport, Wodrol oraz GIGA TV Telebimy Multimedialne. Patronat medialny nad załogą objęła TVP Rzeszów. Serwisem Citroëna C2 R2 Max zajmuję się Kujawski Auto Serwis.

 Kalendarz startów na 2016 ukaże się niebawem
Starts calendar (2016) will be published soon
-